• Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Партнер дитячих дистанцій
  • Спортивний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральний партнер
  • Офіційний водний партнер
  • Партнери
  • Організатор
  • Співорганізатори

Новини

02.03.2023

Реєстрацію розпочато! Перший офлайн – забіг року від Run Ukraine. День 396: Київська десятка Незламності

 

26 березня, на 396-й день боротьби світла з темрявою, Run Ukraine відкриває новий біговий сезон благодійним офлайн — забігом у Києві цього року, щоб стартувати  разом і спільно пришвидшити нашу Перемогу.

50% від прибутку буде передаємо на придбання пікапу для 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, що тримають оборону найгарячішої точки планети — міста-фортеці Бахмута.

Варіанти участі включають дистанцію з вільною відстанню (яку можна пробігти як самому, так і у форматі команди  1+1). Кожен учасник зможе обрати формат забігу офлайн або онлайн, що дозволить пробігти Київську десятку у будь-якому куточку світу та нагадати, що серце нашої країни б’ється по всій Землі.

Захід передбачає дві цінові опції 250 та 890 грн на вибір. Остання включає у себе пам’ятну медаль, яку можна отримати міжнародною доставкою у будь-яку країну Світу (окрім двох на р та б). Формат онлайн забігу передбачає можливість вибору медалі для участі: пам’ятна залізна або діджитал формату, будь-яка з них стане особистим символом нагадування про боротьбу.

Щоб взяти участь у події не потрібно бути професійним атлетом, адже подія розрахована і на любителів, які пробігають 3-5 км.

Символічна медаль — як згадка про цю боротьбу.

Також відбудеться безкоштовний дитячий забіг у 500м.

 

Минулого року, коли росія почала бомбити наші міста та вбивати наших людей, ми не злякалися. Ми почали переформатовувати роботу, починати по-новому. Боротися кожного дня на інформаційному фронті, добиватися виключення російських атлетів з міжнародних змагань, робити міжнародні офлайн забіги, щоб розповідати про спротив України. Ми не розгубилися, а тимчасово змінили вектор роботи. Зараз завдяки нашим захисникам, ми знову вдома та можемо бігти для допомоги нашій армії. Війна не закінчилася, коли від Києва відійшли росіяни, вона продовжується та вимагає потужної підтримки від суспільства. Саме тому ми бігаємо у Києві та збираємо кошти, щоб у Бахмуті наші воїни мали пікап для виконання бойових задач” – зазначила організаторка Вікторія Веремієнко.

 

Організатори запрошують бігти свій етап з прапором чи іншою українською символікою. Попередній офлайн забіг “Об’єднані сміливістю”, що відбувся у листопаді 2022,  допоміг зібрати кошти на Ловців шахедів.

 

Довідка:

Run Ukraine — організатор наймасштабніших спортивних заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом.

3-я окрема штурмова бригада ЗСУ — підрозділ Збройних сил України, сформований 9 березня 2022 року на базі підрозділу територіальної оборони «Азов», що почав створюватися у Києві з перших днів російського вторгнення 2022 року; 26 січня 2023 перетворений на окрему штурмову бригаду Сухопутних військ ЗС України. Бійці бригади брали участь у звільненні Херсону й Херсонської області, а також боях за Бахмут.