• Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Партнер дитячих дистанцій
  • Спортивний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральний партнер
  • Офіційний водний партнер
  • Партнери
  • Організатор
  • Співорганізатори

Новини

25.03.2024

Десятка Незламності. Київ 2024: бігуни зібрали півмільйона гривень на дрони для ЗСУ

 

Як пройшов забіг Десятка Незламності. Київ 2024

 

24 березня у Києві відбувся благодійний забіг – Десятка Незламності. Київ 2024 від Run Ukraine за підтримки компанії Укрнафта. Відбувся завдяки Силам Оборони та попри чергову ракетну атаку росіян. 

Захід, що став першим етапом бігової Ліги Незламності 2024, попри повітряні тривоги у Києві, об’єднав 3200 учасників, з них 1600 вийшли на старт основної дистанції – 10 км, а також вперше окремо змагались швидкі атлети. 

Серед учасників були також чинні військові, які долали дистанцію “Герої нації”, а також старт “Зроби Next Step”, де ветерани на протезах здолали символічні 150 метрів. Ці воїни пройшли, або зараз проходять лікування та реабілітацію у центрі Next Step в Ірпені, що працює з 2018 року і є проєктом американського благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine.

Серед них – Владислав Жайворонок, ветеран Полку “Азов“, який втратив ногу, пройшов російський полон та повернувся в Україну, після чого проходив довгу реабілітацію в США. Зараз Владислав працює в Департаменті молоді та спорту міста Києва, у підрозділі, який допомагає займатися спортом особам з інвалідністю, які постраждали внаслідок бойових дій. 

Владислав зізнався, що надихається підтримкою українців:

“У мене було багато причин прийти сьогодні сюди: починаючи з того, що я працюю в Департаменті молоді та спорту Києва. І це честь для мене відкривати такі змагання”

“Сьогодні ми тут зібралися лише завдяки Силам Оборони, маємо про це пам’ятати. Єдині та об’єднані спільною пристрастю до бігу та єдиною ціллю – наблизити Перемогу. Завдяки кожному з вас ми передаємо 27 FPV дронів для підсилення 3 ОШБр – це ваша заслуга. Дякую партнерам, разом з якими розвиваємо бігову культуру”, – прокоментував Іван Третьяков, організаційний директор Run Ukraine. 

 

Забіг Десятка Незламності. Київ 2024 мав важливу благодійну складову: на день старту захід зібрав 503 тисячі гривень, на які вже закупили 27 FPV дронів з камерами нічного бачення 10 дюймів і просто під час події передали представнику 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.

“Роботизована техніка – це можливість залишити бійця живим, тому долучайтесь до таких заходів, збирайте та допомагайте ЗСУ”, – звернувся до учасників Сергій “Честер”, керівник офіційного центру БФ “Підтримай Третю Штурмову бригаду”.

Переможцями заходу на основній дистанції, 10 км, в абсолюті серед чоловіків став Микола Нижник з результатом 30:53, а серед жінок – Ольга Нижник з фінішним часом 35:34.

Окрім основної дистанції в 10 км, був окремий старт для швидких атлетів “Швидкий старт 10 км”, де змагались найшвидші бігуни-аматори серед чоловіків та жінок. Також відбулись забіги на дистанціях 5 км, Миля Незламності (1,6 км) та безкоштовні дитячі старти. 

Десятка Незламності. Київ 2024, перший забіг сезону від Run Ukraine, зібрав солд-аут: усі реєстрації на 10 км та 5 км були розкуплені заздалегідь. 

 

Переможці на дистанції 10 км в абсолюті: 

Жінки: 

НИЖНИК Ольга – 35:34

РАЧИНСЬКА Уляна – 37:23

БУРКОВСЬКА Наталія – 37:33

Чоловіки:

НИЖНИК Микола – 30:53

ЦЬОМА Віталій – 30:55

СТРЕБКОВ Іван – 31:00

 

Переможці на дистанції 5 км в абсолюті: 

Жінки: 

ТРЕТЬЯКОВА Юлія – 21:36

ЗАВГОРОДНЯ Ірина – 22:32

ЗАХІДНА Анна – 22:57

Чоловіки:

ГОНСЬКИЙ Олександр – 15:46

ІГНАТЕНКО Андрій – 15:55

АНІКЕЄВ Тимофій – 16:58

 

Всі учасники заходу, які подолали свою дистанцію, отримали пам’ятну медаль фінішера та подарунки від партнерів.

Організатор – Run Ukraine

Генеральний партнер – Укрнафта

Спортивний партнер – Under Armour

Партнер дистанції 10 км Spraga

Автомобільний партнер – Volvo

Офіційний сайт заходу: https://kyiv10km.runukraine.org

 

Наступний захід Run Ukraine заплановано на 13-14 квітня: у Києві на території Експоцентру “ВДНГ” відбудеться Київський півмарафон Незламності 2024.

Реєстрація на сайті: https://kyivhalfmarathon.org

 

Довідка:

Укрнафта – найбільша нафтовидобувна компанія України. В структуру підприємства входять два бізнес-підрозділи “Укрнафта-Схід” і “Укрнафта-Захід”, в складі яких є шість нафтогазовидобувних управління і три газопереробних заводи, а також Управління нафтопромислового сервісу, яке надає повний спектр сервісних послуг для нафтогазовидобувної галузі та підрозділ “Укрнафта Буріння”, який забезпечує виконання пошуково-розвідувального та експлуатаційного буріння. 

Run Ukraine – організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 60 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine – організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом.

 

Контакти для ЗМІ:

Вікторія Веремієнко

тел.: 067 995 2767

email: veremiienko@runukraine.org