• Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 10 км
  • Партнер дитячих дистанцій
  • Спортивний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Генеральний партнер
  • Офіційний водний партнер
  • Партнери
  • Організатор
  • Співорганізатори

Новини

06.02.2024

Spraga – генеральний партнер забігу 10 км в рамках заходу Десятка Незламності. Київ 2024

 

Друзі, ми з радістю хочемо розказати вам про наших нових партнерів у сезоні 2024 року. Генеральним партнером дистанції 10 км в рамках заходу Десятка Незламності. Київ 2024 стала компанія виробник комбучі Spraga.

Spraga – український бренд компанії виробника комбучі, натурального слабогазованого напою – пробіотика на основі чаю, екстрактів фруктів, квітів та ягід. Комбуча має низький рівень цукру, тому чудово смакує та класно освіжає. Крім того, має профілактичну та лікувальну дію: покращує працездатність м’язів, забезпечуючи їх енергією, а після забігу сприяє регідратації організму за рахунок спільної дії вуглеводів та електролітів. В лінійці Spraga 10 різноманітних смаків цього корисного напою.

Це перша співпарця Run Ukraine та компанії Spraga у форматі партнерства, але ми маємо спільні цінності та приорітети: команда Spraga також захоплюється бігом, має своє бігове ком’юніті та бере участь у наших стартах.

“Ми раді, що молоді та амбіційні бренди доєднуються до бігової родини Run Ukraine. Минулого року команда Spraga брала участь у наших подіях в якості корпоративної команди, а цього року ми розширили нашу співпрацю. І раді докладати зусиль, аби ще більше учасників познайомилося з брендом корисних напоїв Spraga”, – прокоментувала партнерство Вікторія Веремієнко, директорка з маркетингу Run Ukraine.

В рамках партнерства компанія Spraga надасть знижки та спеціальні пропозиції на свою продукцію для всіх учасників заходу.

“Ми, українці, вкотре демонструємо всьому світу шалену жагу до життя і щодня доводимо, що нас неможливо зламати. Як і вся Україна, ми розвиваємося в складних умовах, але, незважаючи ні на що, стаємо кращими. Spraga створена з думкою про людей, тому пропонує нову корисну альтернативу іншим солодким газованим напоям. Наша мрія – зробити світ та якість життя кращими. У цьому прагненні ми єдині з Run Ukraine, і раді підтримати рух сильних людей”, – прокоментував участь в проєкті Олександр Губаренко, генеральний директор Spraga.

Нагадаємо, забіг Десятка Незламності. Київ 2024 відбудеться 24 березня у Києві та стане першим етапом бігової Ліги Незламності 2024 від Run Ukraine.

Десятка Незламності. Київ 2024 проходитиме у двох форматах: офлайн та онлайн. Офлайн-забіг відбудеться на території ВДНГ у Києві, де учасники зможуть пробігти дистанції у 10, 5 чи 1,6 км на вибір.

50% від прибутку з забігу ми передамо на потреби 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.

 

Давай #бігтиразом у 2024 році!